Böcker och tidningar

Beställ min nya kokbok Vardagsgott! redan idag!

Boken innehåller 52 receptfavoriter – alla snabba, läckra och framför allt lättlagade – lågkolhydraträtter. Boken vänder sig så väl till nybörjare som till vana LCHF-are, men också till den som helt enkelt vill lära sig mer om matlagning.

Beställ smidigt via bokus.com som har riktigt bra pris just nu – endast 149 kronor.

Längtar du efter ett eget personligt signerat exemplar är det bara att mejla namn, adress och mobilnummer samt vilket namn som ska stå i boken direkt till info@matkarlek.nu
Då kostar boken 199 kronor exklusive porto.

Vardagsgott!

Vardagsgott!

Klicka på bilderna nedan för att få mer information om mina övrig böcker. Både Matkärlek och Mera matkärlek är helt slut tyvärr.

Matkärlek – Laga gott och naturligt med LCHF

Matkärlek – Laga gott och naturligt med LCHF

Mera matkärlek – Naturlig LCHF utan gluten och socker

Mera matkärlek – Naturlig LCHF utan gluten och socker

Passa även på att beställa äldre nummer av tidningen Matkärlek, som gavs ut under 2015 och 2016 och även Mat & Hälsa. Jag har ett litet lager med ett begränsat antal tidningar.

Matkärlek – laga gott & naturligt

Klicka på bilderna nedan för att få mer information om tidningarna.

Matkärlek kom ut med totalt 8 nummer.

MAT&HÄLSA

Klicka på bilderna nedan för att få mer information om tidningarna.

MAT&HÄLSA kom ut med totalt 11 nummer.
2012 nummer 1–5
2013 nummer 1–6

(Visited 2 988 times, 1 visits today)